1 / 5
Mikser Actros 3243 Mercedes Benz
11.111.111 €
26.01.2021 17:44

Струга / Струга

Se prodavat mikser Mercedes Benz Actros 3243 vo odlicna sostojba mozid sa proverit koga sakate so bure 11m3 moze i samo sasija

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

edi
Потврден огласувач
070347181
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам