1 / 9
Mikser Mercedes Benz 3240 Actros
1.111.111 €
07.11.2020 22:41

Струга / Струга

Se prodavat 4 mikseri 10m3 Mercedes Benz Actros 3240,3243, vo odlicna sostojba moze i bez bure samo sasija ekstra cena moze da se proverit vo sekoe vreme mikserite se doneseni od svajcaria

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

edi
Потврден огласувач
070347181
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам