1 / 5
Mercedes Benz Actros 3243 Sasija
111.111 €
22.02.2021 20:40

Струга / Струга

Se prodavat mikser 3240,3243 mozit i samo sasija vo odlicna sostojba doneseni od Svajcaria

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

edi
Потврден огласувач
070347181
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам