1 / 4
Utovarac Liebherr 551 odlicna sostojba
1.111.111 €
27.11.2020 16:06

Струга / Струга

Se prodavat Utovarna lopata utovarac Liebherr 551 4.5m3 korpa mozit da se proverit vo sekoe vreme doneseno od svajcaria kupeno vo Amman Langenthal
Rabotni casovi :14.000 H
Godina : 1993/94
Motor : Liebherr
Tezina : 23.000 Kg Staklo

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

edi
Потврден огласувач
070347181
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам