1 / 6
Man Me 280B so kran Palfinger
1.111.111 €
23.03.2021 21:33

Струга / Струга

Se prodavat Man Me280B so kran vo odlicna sotojba so palfinger kran kamionot e staklo
Godina :2003
Motor :280Ps

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

edi
Потврден огласувач
070347181
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам