1 / 12
Mikser Pumpa Putzmeister 24/3m
111.111 €
22.05.2020 17:41

Струга / Струга

Se prodavat Mikser Pumpa vo odlicna sostoja Pumpa putzmeister 24/m
Kamion Mercedes Benz 3243
Godina :2000
Rabotni Casovi :4000H

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

edi
Потврден огласувач
070347181
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам