1 / 12
Alpine V-Pover pojačala
450 €
05.07.2022 00:20

Струмица / Струмица

Alpine V-POWER mono blok za woofer
Alpine V-POWER 4 kanalno pojačalo so možnost za bridge povrzuvanje
Woofer Alpine 12" Type R so kutija
Kondenzatori
Instalacija
Signalni kabeli
Elipsi Alpine Type R
Se što e slikano

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

Z@B
Потврден огласувач
078388000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам