1 / 1
Ѕидни лампи
300 МКД
27.01.2020 11:22

Кисела Вода / Скопје

Скоро нови, модерни, црна боја.
Ги има четири, но може да се купи и една.

Цената за една е 300 ден
За четири 1000 ден

Линкови на другите производи:
Столици:
https://reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=3496130
https://reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=3496147
https://reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=3496140

Маси:
https://reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=3496151
https://reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=3496135

Лустери:
https://reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=3496159
https://reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=3496163

Греалка:
https://reklama5.mk/AdDetails/Index?ad=3496180

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Ѕидни лампи

Се продава од:

Elena
Потврден огласувач
077766950
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам