1 / 9
Mercedes actros mp2 kiper
1 €
26.03.2020 21:01

Демир Хисар

Prodavam 2 mercedesi actros so kiper poluprikolki
1.plaviot 18 46 euro 5 2006 god
-kiper sistem
-retarder
-klima
-vebasto
Poluprikolka schmit 2006 god 28m3 bez nadgradba lift osovina 5600 kg.
2.zelen 18 44 euro 3 2003 god
- kiper sistem
-retarder
-klima
-vebasto
Polu prikolka kemf 31m3 2006 god tezina 5300 kg so elektricna cerada lift osovina.
Gumite na vozilata se 70 do 80% zelen kartoni.dvete vozila se 100% ispravni
Kamionite se so kumplug
Mozi i samo vlekacite bez poluprikola

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од: Претпријатие

Josatrans
Потврден огласувач
078223344
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам