1 / 12
Komplet invertar za kafic.. Masi, stolcinja, separinja i dr
По Договор
06.05.2021 22:50

Велес / Велес

Drveni masi praveni od buka......... 9 masi x 80 evra
Drveni stolovi pravenibod buka... 29 stolovi x 30 evra
Masi medijapan..............................8 masi x 60 evra
Crveni fotelji..................................33 fotelji x 30evra
Visoki separinja.......................... 9 separinja x 90evra
Niski separinja............................ 5 separinja x 90 evra
Visoki zelezni stolovi................. 22 stolovi x 30 evra
Niski zelezni stolovi................... 13 stolovi x 20 evra
Visoki zelezni masi.................... 4 masi x 80 evra
Sank 3.60 m............................... 400 evra
Sank frizider 3.50 m................... 2500 evra
Umivalnik so rabotna masa....... 250 evra
Komplet ozvucenje so 9 zvucnika i 2 basa American Audio VLP 1500.......................... 2500 evra
Se komplet e koristeno samo 5 meseci

Категорија: Настани, Ноќен живот, Изложби / Кафулиња

Се продава од:

Dejvi
Потврден огласувач
078768631
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам