1 / 12
Mercury 7.5 vonbrodski motor-penta
400 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.10.2020 15:49

Струмица / Струмица

Se prodava kompletno servisiran Mercury motor so vodeno ladenje. Motorot ima 7.5 kojnski sili i rikverc brzina.

Na motorot e smeneto:
-vodena pumpa
-svekici
-razvodni kabli
-iscisten karburator

Ispravnosta na motorot e proverena kaj oficijalen serviser i e vo top sostojba.

Javete se, za cenata ke se dogovorime.

070-205-581 Gligor

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Моторни бродови

Се продава од:

Gligor
Потврден огласувач
070818727
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам