1 / 5
SUZUKI KING QUAD 750 4x4
6.300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.02.2020 01:18

Струга / Струга

Марка:

ATV

Вид:

ATV/со четири тркала

Година:

2011

Модел:

SUZUKI KING 750 4X4

suzuki kingquad 750kubuci 4x4 2011god Motorot e vo ispravna sostojba bez nikakvi vlozuvanja vo nego Ima Greaci na rackite Kuka Sajla osiguran cela godina So dva kufera novi gumi pred 10 dena kupeni Led svetla so dve god garancija CENA po dogovor

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Enes
Потврден огласувач
077924144
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам