1 / 6
Sony HXR-MC2000
510 €
Цената не е фиксна
11.05.2022 21:30

Прилеп / Прилеп

SONY HXR-MC2000 polovna socuvana
kamerata ja imam kupeno nova so kutija
prv sopstvenik

Komplet so cela fabricka dokumentacija, kamera, baterija,

Za podetalni specifikacii na videoto...

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Sony

Се продава од:

Slavco
Потврден огласувач
077 791 970
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам