1 / 6
PRODAVAM LASERI
1 €
03.05.2020 13:32

Гази Баба / Скопје

PRODAVAM TRI LASERI SO RAZLICNI EFEKTI. IMAAT TRI REZIMI NA RABOTA: AUTOMATIC, MUSIC I MANUAL. RABOTAT NA 9VDC NAPON. ODGOVARAM SAMO NA POVIK ILI VIBER.
CENA KOMPLET: 450 MKD
TELEFON ZA KONTAKT: 078 261 358

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Осветлување Ефекти

Се продава од:

Korisnik22
Потврден огласувач
/
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам