Se prodava lozje ,odlicna lokacija
50 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.03.2020 08:58

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

1800 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

se prodava lozje naselba bardovci 1800 m2 ,dokolku nekoj e zainteresiran moze da kupi kvadratura po potreba i zelba

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
75252011
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам