BARAM GOTVACKA
24.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.09.2022 21:37

Аеродром / Скопје

Категорија:

Туризам и угостителство

Пол :

Женско

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

BARAM GOTVACKA ZA RESTORAN VO LISICE 075 239 527

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
075239527
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам