1 / 3
Se prodava/zamneuva za Kros/Enduro
550 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.01.2020 16:22

Струга / Струга

Марка:

Останати марки

Вид:

Скутер

Година:

2008

Модел:

T5 150cc

Километри:

30000

Se prodava ili zamenuva skuter 150cc za kros ili enduro.
Mnogu dobro socuvan.
Broj za kontakt:071 786 710

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Petar
Потврден огласувач
071786710
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам