1 / 1
СМЕТКОВОДСТВО / РЕГИСТРАЦИЈА НА ФИРМИ ГРАТИС
1 МКД
Цената не е фиксна
29.05.2022 07:52

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

ФИНАНСОВО И МАТЕРИЈАЛНО РАБОТЕЊЕ
БЛАГАЈНИЧКО РАБОТЕЊЕ
ДЕВИЗНО РАБОТЕЊЕ
ПРЕСМЕТКА НА ПЛАТИ
ПРЕСМЕТКА НА ДДВ, Е-ПЕРСОНАЛЕН ДАНОК,
ДАНОК ОД ДОБИВКА
ПРИЈАВА/ОДЈАВА НА ВРАБОТЕНИ(ГРАТИС)
ПРИПРЕМА НА ДОКУМЕНТИ ЗА КРЕДИТ
РЕГИСТРАЦИЈА НА ФИРМИ(ГРАТИС)
ИЗРАБОТКА НА ЗАВРШНИ СМЕТКИ
СМЕТКОВОДСТВЕН И ДАНОЧЕН КОНСАЛТИНГ
Контакт тел. 071 26 88 66

Категорија: Услуги, Сервисери / Админстративни услуги / Книговодствени

Се продава од: Претпријатие

VT Konto Partner
Потврден огласувач
071268866
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам