1 / 8
Cisterna
1 €
Цената е фиксна
27.06.2022 17:08

Тетово / Тетово

MAN TGA 410
Cisterna ADR
2ve komori
1x6760
1x6740
13.500 lit
6x novi gumi

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Besnik
Tetovo
Потврден огласувач
072210337
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам