1 / 6
Servis za ATV/UTV .QUAD ,Skuteri i motorcikli
1 €
19.09.2022 14:35

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Can Am

Вид:

ATV/со четири тркала

Година:

2019

Модел:

1000

Километри:

65000

Servis skuteri ,motorcikli ATV/UTV ,motorni sanki I skuteri na voda

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

GOLD
jordan mijalkov br 7(poranesna ul zeleznicka)
Потврден огласувач
079215507
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам