1 / 4
Usba kabel za Android i IPhone
220 МКД
Цената е фиксна
10.02.2020 22:13

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

Visoko kvalitet ni Usb kablovi za vasite smartfoni

Android Usb kabel 2.4A 220 den.
Android Usb kabel 150 den.
iPhone Usb kabel 150 den.
Stek 2A 100 den.
Prakam po Brza Pratka.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Додатоци за Мобилни телефони / Полначи

Се продава од:

Ercan Muaremov
Kocani
Потврден огласувач
075917609
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам