Logo

skoda fabia 1.4 tdi god 2008 reg zamena za motor

Број на оглас: 3498401 | Објавен на: 22.02.2020, 08:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Skoda

Модел: Fabia

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Жолта

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 2.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


skoda fabia 1.4 tdi god 2008 reg cena za kes 2000 e fiksna zamena za pom kola vespa cenata za zamena e 3000 e
kontakt
070 83 50 50 Bufi

 Скопје    Општина:Чаир

Прати Е-Маил

 Oglasnik

Потврден огласувач