Стан - Ламели
60.000 €
Цената не е фиксна
29.01.2020 12:22

Кичево

Број на соби:

3

Квадратура:

70 m²

Греење:

Друго

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Stanot se naoga na 2 kat. Kujna i dnevna soba , dve spalni sobi , kupatilo , ostava , dve terasi ,, plus podrum , dvor i parking mesto. So cist imoten list. Vo lameli na mnogu ubava lokacija kaj posta broij 2 . Vo blizina imate gradinka , uciliste\.Polu namesen i dobro socuvan.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Zorica
Потврден огласувач
078274805
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам