1 / 1
Plac za gradba vo najstrogiot CENTAR na TETOVO
299.999 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.09.2020 16:25

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

346 m²

Тип на земјиште:

Градежно

SE prodava plac za izgradba na kuca vo najstrogiot CENTAR na TETOVO.
momentalno na placot se naodja stara kuca koja treba da se rushi.
Idealno za gradba na kuca so ubav dvor vo najstrogiot centar na Tetovo.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам