1 / 1
Plac Centar
10.500 €
20.06.2022 18:56

Крива Паланка / Крива Паланка

Квадратура:

155 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Vo krugot na fabrika Treska se prodava plac od 155 m2.
Za poveke informacii 070210696

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Valentina
Потврден огласувач
070279396
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам