Logo

PEUGEOT 307 2.0 HDI XS Automatic

Број на оглас: 3498978 | Објавен на: 27.03.2020, 03:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 307

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2020

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: 3.500 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава :
PEUGEOT 307 2.0 HDI XS Automatic
Година на производство : 2008
Регистрирано до 11/ 2020
За повеќе информации : 070 361 968

Колата е во одлична состојба увезена од Швајцарија.
Од опрема поседува: Нови зимски гуми,
Серво волан, ABS , EPS, мултифункционален борд компјутер, клима уред, електроника на стакла, греачи на ретровизори, светла за магла, затемнети стакла,темпомат, фабрички вградено радио и можност за поврзување со мобилен телефон.

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 stefan

Потврден огласувач