Logo

Zvucnici

Број на оглас: 3499076 | Објавен на: 14.02.2020, 23:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД

Категорија: Музички инструменти и опрема / Аудио и видео продукција

Вид на оглас: Се продава


Ocuvani vadat dobar zvuk 50 w dvata 2000 den

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 madzun

Потврден огласувач