1 / 3
Deloven prostor vo centarot na valandovo 250m2
1 €
30.06.2020 22:36

Валандово

Prostorot e nov ne koristen 250m2 ko biduva za se cena po dogovor tel za kontak na ovie broevi 076444720 i 071339580

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Магацини

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
078206995
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам