1 / 3
Автоматика Easypress II Pedrollo - Italy
1 МКД
24.02.2022 15:49

Илинден / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Автоматика Easypress II Pedrollo - Italy
Максимална регулација на пумпи до: 1500W
Максимална регулација на проток до: 12 m3/h
Волтажа и херци: 230V : 50Hz
Номинална струја: 16A
Фитинг за приклучок (влез и излез): 1" : 1"
Притисок на рестарт: 1.5 bar

сите модели може да ги видите и на нашиот facebook профил https://www.facebook.com/Elektropromet

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Производство и Индустриска Опрема

Се продава од: Претпријатие

Електропромет ВИН
ул. Борис Трајковски бр. 214 (Пинтија)
Потврден огласувач
071327026
Испрати Е-маил до огласувачот

Хидро - Сет 2200 W (36H)

1 МКД

Автоматика BRIO TANK Italtecnica - Italy

0 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам