1 / 3
IP телефон Grandstream / IP telefon
2.500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.02.2020 16:53

Струмица / Струмица

Се продава IP телефон марка Grandstream во исправна состојба. Зачуван, функционира беспрекорно има и адаптер за струја.

Конткат: 076 470 005

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Фиксни телефони / Телефони

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам