1 / 4
Barkod / laser / skener / citac
3.000 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.04.2020 14:41

Струмица / Струмица

Се продават два ласерски баркод скенереи на USB. Малку користени.

Цена за двете 5000ден.

Контакт: 077 912 370

Категорија: Компјутери / ПОС уреди

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам