1 / 6
Plac vo blizina na glaven pat do patarina Gostivar
По Договор
18.08.2022 10:00

Гостивар / Гостивар

Квадратура:

1482 m²

Тип на земјиште:

Останато

Prodavam plac do magistralniot pat Gostivar Kicevo kaj Mlakla. Vo blizina ima kukji i moze da se sprovede struja i voda.Se naogja vo blizina na benziskata Bunar Petrol i e od 5 minuti od centar na gradot.
Telefon za kontakt samo na ovoj broj: 075 246 007, 075 252259

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Vlado
Потврден огласувач
075646619
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам