1 / 7
Prodavam 2 nivi vo Debrese Gostivar
По Договор
18.08.2022 10:00

Гостивар / Гостивар

Квадратура:

3297 m²

Тип на земјиште:

Останато

Prodavam 2 nivi vo Debrese Gostivarsko so prooden pat, kuki vo blizina, skolo, dzamija,moznost za sproveduvanje voda i struja.
Telefon za kontakt samo ovoj: 075 246 007, 075 252 259

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Vlado
Потврден огласувач
075646619
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам