1 / 1
Laptop power cable 1.5m 3pin Black - Novi
150 МКД
31.01.2020 11:32

Скопје Центар / Скопје

Laptop power cable 1.5m 3pin Black

Moznost za on-line plakanje i isporaka po brza posta.

Tel. 02/ 32 32 488
www.premium.com.mk

Категорија: Компјутери / Делови и опрема за Лаптопи / USB,HDMI,Network кабели

Се продава од:

Premium Computers
ul. Kosta Novakovik br.17 Aerodrom Skopje
Потврден огласувач
02/ 32 32 488
Испрати Е-маил до огласувачот

Maxell Earphones Stereo Colour Budz - Novi

150 МКД

Network Cable Crimping Tool - Mrezna klesta - Nova

600 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам