1 / 4
Bateriska hilta Parkside 20v NOVA
75 €
31.01.2020 14:51

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Germansko proizvodstvo,nova vo kufer so dodatoci.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Vladimir
Потврден огласувач
072231510
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам