1 / 2
Vo odlicna sostojba koristen 2 meseca so kutija
11.500 МКД
Цената не е фиксна
31.01.2020 15:08

Виница / Виница

Марка:

Друга марка

Модел:

Iphone 7 full pack

Боја:

Black

Интерна меморија:

2 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

kupen od germanija extra

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава / Можна е замена од:

Nikola
Потврден огласувач
076547109
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам