1 / 1
Se baraat burekdzija i slatkarki za rabota vo francija
1 €
31.10.2022 14:20

Аеродром / Скопје

Категорија:

Работа во странство

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Se baraat burekdzija i slatkarki za rabota vo paris francija. Pozelno so eu pasos,a moze i so mkd pasos. Oglasot e postojano aktiven poradi potreba od poveke burekcii za poveke dukani i poradi zgolemen obem na rabota. Informacii na preku viber na tel. 0033659316047. Plata po dogovor

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

zoran
Потврден огласувач
070228831
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам