1 / 6
Hundai getz 1.1 za delovi
1 €
25.09.2022 09:55

Струга / Струга

Марка:

Hyundai

Модел:

Getz

Година:

2005

Гориво:

Бензин

Километри:

85000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

12.2019

Сила на моторот:

46 kw / 63 ks

Prodavam delovi za hundai getz 11.2005g so 91.000km

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
070522689
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам