1 / 11
Guitar-gitara-гитара-12-жици-TOPAZ-Korea
13.000 МКД
06.08.2022 10:43

Струмица / Струмица

Vo solidna sostojba,JUMBO-guitar! Vintage korejsko parce,za lubiteli i ceniteli.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Се продава од:

Denis
Потврден огласувач
070811677
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам