1 / 3
Kurs za prodazba na Amazon Rabota od doma amazon
1 €
30.04.2021 08:42

Аеродром / Скопје

Драги идни продавачи на Амазон

Ние ве учиме како успешно да ги продавате вашите производи на Amazon & Co. После курсот, ќе го знаете следново:

1.Како да се регистрира профилот на Амазон

2. Кои документи ви се потребни

3.Каде купувате производи.

4.Како да креирате список со производи

5. Кои производи остваруваат профит.

6. Како да се автоматизира бизнисот.

7. Маркетинг и рекламирање.

8. Пресметки

9. Истражување на клучни зборови

10. Закон за данок

11. Маркетинг за социјални медиуми

12. Логистика и испорака


Ние се најавуваме на сметките во живо, за да можете да видите броеви, продажба и целата работа како се случува ..

За трошоците и датумите:


Интернет или во живо (Одлука на клиентот)

Датуми Со договор на обете страни

• На прашањата може да се одговори преку Whatsapp Viber или Е-пошта од Пон-петок.
+38974/747-606 мк број
+4917632010942 Германски број
balkanamz@gmail.comСо нетрпение очекуваме да ја примиме вашата апликација. Остварете бесплатен и без обврски телефонски повик.

Можни јазици за зборување (Англиски, Српски, Грчки, Бугарски, македонски)

www.balkanamazon.com

Категорија: Услуги, Сервисери / Обуки, Курсеви, Часови и Подучување / Бизнис и Финанси

Се продава од:

Tuning Aksesoari
Потврден огласувач
074-747-606
Испрати Е-маил до огласувачот

Pedali avtomatik za AUDI modeli UNIKAT

1500 €

Privrzok BMW 1 Ekstra kvalitet UNIKAT

300 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам