1 / 5
Prooduvalka WalkingWings, kako NOVO!
400 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.06.2022 07:43

Ѓорче Петров / Скопје

Prodavam, mnogu malku koristeno-kako novo.Mnogu prakticno za prooduvanje na bebinja za doma I nadvor.
-Eve kako izgleda prakticnata upotreba:

https://www.youtube.com/watch?v=zUYwvmu8oRM&feature=share

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Аксесоари

Се продава од:

Јане Петровски
Потврден огласувач
071373304
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам