1 / 6
Svetlosni efekti
2.000 МКД
20.03.2023 15:30

Аеродром / Скопје

Prodavam svetlosni efekti za kafici igroteki mini skener 1500 denari laser 3000 denari stroboskop (trepkac) 1000w 6000 denari

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Осветлување Ефекти

Се продава од:

kristijan
Потврден огласувач
077834530
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам