1 / 1
Se prodava nova kuca luksuzna moze zamena so stan
45.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

02.02.2020 13:41

Јегуновце / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Se prodava nova kuca so dokomenti munder ndrim me banes

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Кревети

Се бара / Можна е замена од:

Bekim
Потврден огласувач
071564713
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам