1 / 1
Prodavam koverti!!!
3.000 МКД
30.08.2020 17:39

Кичево

Prodavam koverti od razni golemini (golemi A4,sredni A3 i mali )
A4 1050 parcinja bela boja,
A3 80 parcinja bela boja,
Mali 30 parcinja bela boja

Категорија: Канцелариски и Школски прибор / Канцелариски материјали

Се продава од:

Planika
Потврден огласувач
078281358
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам