1 / 3
Ribnik
1 €
17.02.2020 13:00

Кичево

Број на соби:

4

Квадратура:

60 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

10000 m²

Тип на домот:

Вила

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

4 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Belica

Se prodava ribnik vo selo Belica kicevsko so dvorno mesto 5000 kvadrati bazeni za odgleduvanje riba plus 5000 kvadrati ovoshtarnik i vikendica. Tel.072783277

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Ilija
Потврден огласувач
072783277
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам