1 / 1
Sijalica LUSTER LED
700 МКД
Цената е фиксна
02.02.2020 20:39

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Sijalici novi so tri dela

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Сијалици

Се продава од:

Smart Phone Accessories
Ruzveltova 43 Bitola
Потврден огласувач
075237333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам