1 / 8
Passat
6.600 €
Цената не е фиксна
05.03.2020 16:20

Виница / Виница

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

140 kw / 190 ks

Passat 2.0
Bg tabli
140 kw 174ks
Full oprema
Tel za kontakt
078 33 99 77 Borce

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Baze
Потврден огласувач
071858614
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам