1 / 3
Fischer soma f 9000 ski konduri/guzerici
3.999 МКД
Цената не е фиксна
07.02.2022 00:14

Гостивар / Гостивар

FISCHER SOMA F 9000 RACE TI
Broj/Size: 27-27.5 (42-43)
Flex 120/130

*Cena 65eu
*Cenata ne e fiksna

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Чевли

Се продава од:

Viktor
Brakja Gjinoski
Потврден огласувач
078395396
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам