Gradezno zemjiste do samiot avtopat
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.05.2020 12:39

Неготино / Неготино

Квадратура:

6700 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava/izdava - Gradezno zemjiste do samiot avtopat

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Ilija
Потврден огласувач
070238585
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам