1 / 9
Camec so vesla I pumpa NOV
125 €
Цената е фиксна
02.02.2020 22:22

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Nov camec so vesla I pumpaa
Voopsto ne koristen ne pumpan, so novi vesla I puma od kvaliteten matrijal so dimenzii predstaveni na slika...
Cena 7.500 cenata e fiksna, napimena Ne e koristen
075 572 805

Категорија: Спортска опрема и активности / Риболов / Останато

Се продава од:

Miroslav
Потврден огласувач
075572805
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам